Dalyvavimas tarptautinėse parodose padeda plėsti klientų ratą

Uždaroji akcinė bendrovė JUTRIX yra lyderiaujanti metalo apdirbimo paslaugų įmonė, kuri specializuojasi aukštos kokybės štampuotų, lenktų, gilaus tempimo detalių gamyboje. Įmonė, sukaupusi daugiau nei 50 metų patirtį štampavimo srityje, laikosi įsipareigojimo klientams gaminti tik geriausius produktus, įgyvendina projektą „UAB JUTRIX eksporto didinimas prioritetinėse eksporto rinkose” pagal Europos Sąjungos struktūrinių fondų priemonę „Naujos galimybės LT“.

Siekiant plačiau pristatyti savo produkciją užsienio rinkose nuspręsta dalyvauti tarptautinėse parodose Europos šalyse ir supažindinti su lietuviškos kilmės prekėmis ir padidinti jų pardavimus. Projekto tikslas – eksporto plėtra užsienio rinkose ir naujų partnerių paieška. Platus užmegztų ryšių tinklas leidžia labiau išplėsti jau esamas eksporto rinkas, įeiti į naujas ir padidinti ne tik įmonės, tačiau ir jos gaminamos produkcijos pridėtinę vertę, taip pat ir šalies BVP. Dalyvavimas tarptautinėse parodose įmonei leis padidinti eksportą į esamas ir naujas rinkas, augs įmonės konkurencingumas ir tarptautiškumas, didės įmonės pardavimai.

 

Bendra projekto išlaidų suma 53 953  Eur, iš kurių pusė bus skiriama iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų, kita – įmonė prisidės savo lėšomis.