Apie Jutrix

JUTRIX – Jūsų geriausias pasirinkimas tvirtai partnerystei!

Esame lyderiaujanti metalo apdirbimo paslaugų įmonė, kuri specializuojasi aukštos kokybės štampuotų, lenktų, gilaus tempimo detalių gamyboje. Sukaupę daugiau nei 50 metų patirties štampavimo srityje, laikomės įsipareigojimo klientams gaminti tik geriausius produktus. Mūsų stiprybė – profesionalus požiūris į darbą, kvalifikuotas personalas, pažangios technologijos.

Siūlome kompleksinius štampavimo paslaugų sprendimus iš vienų rankų – nuo brėžinio iki galutinio gaminio pristatymo ir priežiūros:

  • gamybos technologijos parinkimas, štampų projektavimas, gamyba ir ne tik – pasiūlysime optimaliausius konstrukcinius sprendimus;

  • automatinis ir vienetinis štampavimas – pagaminsime bet kokią reikiamą detalę;

  • gaminių surinkimas presavimo, kniedijimo, taškinio suvirinimo būdais – suorganizuosime visas reikiamas subrangos paslaugas;

  • technologinės įrangos (štampų) profilaktika, priežiūra ir kapitalinio remonto darbai – užtikrinsime, kad įranga veiktų sklandžiai.

Tikime, kad mūsų produktai ir paslaugos prisidės prie sėkmingo Jūsų verslo augimo. Patikima projekto komanda pasirūpins, kad greitai ir profesionaliai būtų įvykdyti įvairaus pobūdžio užsakymai, atitinkantys verslo partnerių poreikius ir įmonės veiklos specifiką: detalės buitinės technikos, baldų, elektronikos, statybos, automobilių ir kitoms pramonėms.

Tvirta partnerystė – abipusės sėkmės pagrindas.

Jūsų patikimas partneris „Jutrix“