Vertybės

Vizija. „Jutrix“ – aukščiausios kokybės štampavimo paslaugas siūlantis Jūsų partneris, užtikrinantis konkurencinį pranašumą Jūsų pramonėje.

Misija. Įvertinę sukauptą patirtį, naujomis idėjomis ir sprendimais kuriame pridėtinę vertę klientams taip patenkindami profesines komandos ambicijas

Vertybės

  • Darbuotojai – įmonės veidas, protas ir širdis. Esame stipri komanda, kurią sudaro kvalifikuoti, motyvuoti, atsakingi ir lojalūs darbuotojai. Tai atviri žmonės, kurie iššūkius priima kaip būtiną sąlygą tobulėti.

  • Patirties tęstinumas – išsaugome tai, kas geriausia, dalijamės sukaupta patirtimi ir praktinėmis žiniomis, bet nebijome žengti koja kojon su naujausiomis idėjomis, technologijomis ir inovacijomis.

  • Tvarumas visiškai integruotas į pagrindinę veiklą. Esame įsitikinę, kad tenkindami dabartinės kartos poreikius turime galvoti apie ateities kartą. Privalome prisidėti prie ilgalaikės tvarios plėtros, o aplinkai padaryti kuo mažiau žalos, todėl priimant bet kokius sprendimus svarstome ir socialinius, ir aplinkosauginius aspektus.

  • Partnerystė – modernaus verslo pagrindas. Žengiant į priekį, daugiau pasiekti padeda bendraminčiai – itin vertiname bendradarbiavimą su įmonėmis iš įvairiausių pramonės šakų.

  • Profesionalumas – kelias į sėkmę. Greitai, kokybiškai priimame novatoriškus technologinius sprendimus, kad sukurtume didžiausią vertę. Vertiname profesionalų požiūrį į darbą ir siekiame aukščiausios gaminių kokybės. Nuolatos tobulėjime ir efektyviname veiklą.

  • Lankstumas – būtina sąlyga, kad įgyvendintume verslo partnerių poreikius atitinkančius užsakymus ir tobulėtume patys. Atsižvelgiame į partnerių pageidavimus ir norus, kvalifikuotai patariame ir padedame išspręsti visus rūpimus klausimus.