Aukštos kokybės metalo detalių gaminiai keliauja į Vakarų šalių rinkas

Uždaroji akcinė bendrovė „Jutrix“ – lyderiaujanti metalo apdirbimo paslaugų įmonė, rinkai  siūlanti platų metalo detalių spektrą, įgyvendina projektą UAB „Jutrix” eksporto plėtra“ pagal Europos struktūrinių fondų priemonę „Naujos galimybės LT“ (projekto Nr. 03.2.1-LVPA-K-801-05-0047).

Vienas pagrindinių projekto tikslų  esamų rinkų plėtra ir naujų partnerių paieška. Taigi, įmonė siekdama diversifikuoti riziką, mažinti produkcijos savikainą ir pasiūlyti inovatyvių ir konkurencingų aukštos kokybės gaminių potencialiems užsienio partneriams siekia efektyvių ir intensyvių rinkodaros sprendimų, t. y. vykti į numatytas tikslines tarptautines parodas. Tai ne tik padidintų pardavimo apimtis ir surastų naujų pirkėjų užsienio rinkose, tačiau aukšta įmonės produkcijos kokybė ir geros kainos leistų sėkmingai konkuruoti su kitomis įmonėmis didelę perkamąją galią turinčiose rinkose. 

Kaip rodo įmonės patirtis, tik intensyvus ir ilgalaikis dalyvavimas užsienio parodose pristatant įmonės produkciją efektyviai padidina šansus plačiau įeiti į turimas rinkas ir užkariauti naujų. Projektas būtinas siekiant didinti įmonės produkcijos eksportą iki maksimalaus gamybinio pajėgumo. 

Bendra projekto išlaidų suma 82 944 Eur, iš kurių pusė bus skiriama iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų, kita – įmonė prisidės savo lėšomis.