Įrangos projektavimas ir gamyba

Įrangos projektavimas ir gamyba – ypatingos kompetencijos reikalaujantis procesas, todėl dauguma užsakovų jį patiki mums. Klientų patogumui suteikiame visas reikiamas paslaugas: 

  • projektuojame ir gaminame reikalingą technologinę įrangą (štampus): nuo paprastų iškirtimo, lenkimo štampų iki automatinio štampavimo precizinių daugiažingsnių štampų;

  • taip pat gaminame surinkimo ir suvirinimo įspraustines, kontrolės matavimo priemones (kalibrus), mechaninius komponentus ir kita.


Pagal individualius užsakymus įrangą projektuojame naudodamiesi inžinerine 3D programa SOLIDWORKS.

Užtikriname, kad visa mūsų pagaminta įranga bei įrengimai veiktų patikimai ir sklandžiai. Tam tikslui pasiekti įmonė turi įrangos ir įrengimų gamybos ir remonto padalinį. Šio padalinio nariai – ilgametę patirtį turintys specialistai, kurie šioje srityje dirba daugiau nei 40 metų.

Profesionali komanda pagamina beveik visas reikalingas atsargines įrangos ir įrengimų dalis, atlieka galutinį štampų surinkimą bei pirmuosius bandymus. Jie taip pat prižiūri įmonės ir užsakovų pateiktą technologinę įrangą, atlieka profilaktinius, einamuosius ir kapitalinius remontus.